Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekGhost Recon: Advanced Warfighter je třetí díl v populární takticko-akční sérii od společnosti Ubisoft, který se odehrává v roce 2013. Americká armáda v této době zavádí supermoderní bojový systém zvaný Integrated Warfighter Systém (IWS), jež má speciálním jednotkám pomocí v boji proti stále nebezpečnějším nepřátelům. IWS činí z vycvičených členů jednotky Ghost doslova super-vojáky, tedy alespoň na papíře a na cvičišti. Nyní je čas všechno vyzkoušet naostro v akci. Hráč a členové jeho jednotky jsou tedy kromě jiného i pokusnými králíky. Ghost Recon: Advanced Warfighter se odehrává v multikulturní jihoamerické metropoli Mexico City, kde musí hráči nejenom zastavit zuřící nepokoje a řádění kolumbijských kartelů, ale dojde i na záchranu života US prezidenta, zneškodňování atomové bomby a další akce. Ghost Recon 3 je titul postavený na zbrusu novém enginu, který využívá možností HW výkonných PC i konzole Xbox 360 a nabízí neuvěřitelně detailní textury, plně interaktivní prostředí, reálnou fyziku pro veškeré objekty a celou řadu speciálních efektů. Verze hry pro současnou generaci konzolí se sice zdaleka nevyrovná verzi pro PC a next-gen konzole, ale bude alespoň naplno využívat HW možností PS2 a Xboxu. Hráči díky Ghost Recon 3 získají přístup k supermoderním bojovým a komunikačním technologiím, které jim umožní efektivně řešit nebezpečné situace a zároveň být neustále v obraze o tom co se děje v jejich okolí. Díky IWS tak hráč může mít přehled o tom, kde se nacházejí všichni členové jeho týmu a může jim na poměrně velkou vzdálenost zadávat rozkazy a kontrolovat jejich aktivitu. Hra nabízí single i multiplayer část, které se vzájemně prolínají. Kromě klasického multiplayeru ve známých i nových módech hra obsahuje hlavní singleplayer kampaň, kterou je možné hrát i v kooperaci až s dalšími 3 hráči. V plánu jsou také samostatné sólo mise, které budou v pravidelných intervalech ke stažení skrze Xbox Live.

Hrdinové naší doby?

Pokud jste se nesetkali s předchozími díly a tudíž nevíte o čem vlastně hra pojednává, následující řádky vám mohou přijít vhod. Děj je situován do vyprahlého Mexico City, terorizovaného mexickými rebely. Americký prezident je během návštěvy zajat a nyní se ocitá v nepřátelských rukou. Další podrobnosti z děje se dočtete v našem detailním preview. Je pouze na vás a vašem tříčlenném týmu dostat prezidenta do bezpečí a odvrátit tak případnou hrozbu. K tomu vám dopomůže nejen již zmiňovaný tým, ale i moderní technika. Co by to totiž bylo za U. S. vojenské speciální síly bez pořádné výbavy. Kromě střelných zbraní, skládajících se především z poloautomatických pušek, pistolí, samopalů, ale i protitankových střel a granátů, se můžete těšit na výtečné technické vymoženosti, jejichž funkce vám zjistí o pár procent vyšší šanci na přežití.

Jedná se především o létající kameru snímající okolí vysoko nad vzduchem. Tuto věcičku využijete především při akcích, v nichž se musíte dostat do nějaké obsazené základny, případně oploceného komplexu. Ihned se dozvíte rozmístění nepřátelských jednotek a plánování může začít. S plánováním souvisí i interaktivní mapa, se kterou strávíte dlouhé chvilky. Bohužel, zde začíná první vytýkání a zapisování chyb na postupně se zvětšující černý list. Taktická mapa je sice užitečná, můžete přidělit čtveřici rozkazů každému členovi, ale zcela nepochopitelnou chybou je nemožnost zadávání úkolů celému týmu. Během čtení si můžete sice říct, že to až tak velký problém být nemůže, jenže zkuste se na mapě orientovat v záplavě kulek a ohlušujících výbuchů a naklikávat tytéž úkoly pro trojici kolegů. Leckdy to je opravdu na kulku do hlavy (nejen sobě, ale i vývojářůmú. Podobné je to s taktickou stránkou. K dispozici je totiž drop-down menu se sérií příkazů. Opět se opakuje situace jako u mapky. Jestliže je vše v klidu, nevadí vám vteřinka dvě na najetí příslušného příkazu. Jenže při bojích je vše naprosto jinak. V situacích, kdy musíte opravdu rychle změnit taktiku, vás drop-down menu začne neskutečným způsobem štvát, protože budete muset jak pokusné krysy stále přejíždět kolečkem u myši. Zamrzí i absence okamžitého zastavení příkazů.

Graficky ztvárněné Mexico City a umělá inteligence

Další zklamáním je umělá inteligence, která si dělá naprosto, co chce. Neplatí to vždy, ale ve většině případů ano. Nepřátelští vojáci jsou někdy až nechutně naskriptovaní a dlouho jim trvá, než si vás všimnou a zareagují. V tuto chvíli si můžete s poklidem zapálit cigárko a pomalu a jistě vypálit jeden pěkně mířený headshot. Vaši muži sice dokáží odstranit nepřátelské jednotky snáze, než vy samotní, ovšem často se to nestává.

Hru pohání moderní Diesel Engine 6.0, podporující veškeré moderní efekty, o čemž se přesvědčíte již při první misi. Především pak o jejím začátku, který je udělaný vysloveně na efekt. Se svými muži stojíte v letadle, připraveni k seskoku. Dveře se otevřou, prostor letedla zahalí sluneční paprsky dosažené HDR efektem. Poté, co chvíli plachtíte vzduchem, objeví se pod vámi celé Mexico City v celé své kráse. První pocit je opravdu výtečný, jelikož stovky budov, sluneční záření, dynamické stínování, normal mapping, měkké stíny a Pixel Shader 3.0 dělají opravdu své. Ale pokračujeme s výčtem pozitiv. Z okolních screenshotů se můžete sami přesvědčit, že nemluvím bláboly, které by jako z oka vypadly psychopatickému magorovi, jehož primářem je doktor Chocholoušek. A to prosím vše bez jediného loadingu během hraní. Modely postav působí neskutečně dobře, především pak vaše jednotka je zpracována výtečně. Veškeré pohyby jsou realisticky nasnímány: až uvidíte vojáka klátícího se k zemi, pochopíte, o čem mluvím.

Od pohybů se přesuneme k slibované fyzice, na které si produkt dosti zakládá. Jako jeden z prvních titulů totiž v sobě třímá podporu fyzikálních čipů AGEIA. Pokud si chcete vychutnat fyziku na plné pecky, budete muset pár tisícovek obětovat. Avšak podle posledních informací, které vyplynuly z jednoho zajímavého testu, není rozdíl až tak markantní. I tak je fyzikální model více než kvalitní, zvláště pak výbuchy granátů a exploze obecně v nás zanechaly ohromný dojem. Tlaková vlna smete naprosto vše, co jí přijde do cesty a tak po jednom dobrém hodu můžete shlédnout zbytky ohořelých aut, totální bordel na zemi, spadlé lampy a podobně.

Po zvukové stránce mně Ghost Recon 3 mile překvapil. Plná podpora 7.1 reproduktorů vás opravdu vtáhne do děje a s mluveným slovem tomu není jinak. Při rozhovoru si připadáte, jako by na vás hulákal opravdový voják a ne jen zaměstnanec dabingového studia. Podle situace, ve které se zrovna nacházíte, se mění i hudba dokreslující vaše militantní snažení. Když se nic neděje, linou se z reproduktorů oddechové tóny a naproti tomu agresivní melodie doplní vyhrocenou atmosféru, pokud jste se ocitli v nějaké zapeklité šlamastice. Přechody v hudbě jsou dělány dynamicky a to dodává hře další rozměr.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

It is simply matchless phrase ;)

(TommyElarm, 14. 8. 2022 13:07)

It is very a pity to me, that I can help nothing to you. I hope, to you here will help.
https://miss-duff.com
https://handjobstube247.com

Где посмотреть сериалы?

(Janelledund, 14. 8. 2022 11:53)

https://www.bodyteam12.com/8630-macabro.html
https://www.bodyteam12.com/6659-ego-rozy.html
https://www.bodyteam12.com/9709-krepost-sanady.html

Единственно лучшие кинофильмы он-лайн
Приглашаем всех приверженцев интересных и лучших фильмов побывать выше вебсайт. У нас сильнее тридцать 000 бесплатных он-лайн кинокартина и телесериалов - bodyteam12.com служебный вебсайт! Боготворите единица вы картина так но, как бы и я? Ваша сестра бесконечно наблюдаете за новоиспеченными релизами? Далеко не штудирует и найты, чтобы ваша милость приставки не- смотрели триллер то есть (т. е.) 3? Тогда ваша сестра пришли в необходимое село! Подождите бесплатные кинофильмы онлайн вне ограничений в нашем кинозале!

Оговаривай кинотеатр с любимыми
Подбери подбор возлюбленных кинофильмов
Помечай кинокартины в желания
Последние сериалы и тв-шоу
Особо к наших обожаемых юзеров наша сестра потрудились собрать лучшую паноптикум кинокартина различных жанров, часов и люди! Команда бесконечно наблюдает вне выходом фильмов и постоянно надбавляет новые полотна, оттого вы сумеете одними с главных оттянуться как бы лучшими крупными творениями, этак и новостями кино абсолютно бескорыстно!

просмотр фильмов онлайнЗдесь вас разыщете лучшие кинотеатр с золотого целый век Фабрика греза, классические общеевропейские киноленты, наилучшие французские комедии, чуркестанские фильмы, советские кинокартины и теперешние фильмы 2018 и 2019 годов, а и кинокартины 2020 года. Я создали вдохновляющую сбрую художественных и фактичных кинокартин, террористов и страшная книг, кинофантастики и научной фантазии, драм и мелодрам, однако вам еще сыщете кинокомедии, страхи, ковбойские и исторические кинотеатр, детективные истории, вестерны, кинофильмы для армейскую тему, а тоже холста других жанров и течений. Смотри бесконечное сумма безвозмездных фильмов совместно с нами - в все момент, в всяком месте и в хорошей свойстве! Снаряжайтесь вкупе с любимыми, предпочитайте кинокартины, которые вам (любуются, смотрите их и делитесь близкими мемуаров! Отдельный имеет возможность радоваться репутации. К примеру, ваша милость в силах посмотреть стилевой триллер, старинный здоровый совдеповский кинофильм либо изящный неигровой картина. Непрофессионалы новых кинокартин также могут смотреть заключительные фильмы 2020 года в отличном свойстве изображения и звона.

Нарочно для вашего уборная получи портале есть поисковая абзац, иде вы в силах лихо обнаружить полезный вас триллер, вколов его русское или неординарное звание. Ежели сундук отбор никак не дал следствий, вспомните пользоваться расширенным розыском или же спутайтесь с нами, и наша сестра стараемся прирастить ценный вам фильм. Я и сделали безвыездно возможное, для того структурировать интернет-сайт эким ролью, чтоб упростить прощупывание кинофильмов разных жанров. Пишущий эти строки норовим овладеть свободную помещение, потому прибавляем новоиспеченные кинотеатр вмиг по их выхода, а затем восстановляем их по наилучшего свойства, в качестве кого только они уходят получи DVD то есть (т. е.) Blu-ray. Потому выше кино соглашаться стать преданным компаньоном и ассистентом в качестве кого к ценителей верховного качества, да и для этих созерцателей, тот или иной жаждут как разрешено вернее узреть новый фильм.

Смотри хорошей фильмы интернет свободно, безо регистрации и смс, аж не высаживаясь с дома!

check my site porn videos most adroitly

(ardideno , 14. 8. 2022 5:47)

This kind of distribution was usually free , and offered quite a lot of anonymity. The anonymity made it safe and straightforward to disregard copyright restrictions, as nicely as protecting the identification of uploaders and downloaders. Around this time frame, pornography was also distributed via pornographic Bulletin Board Systems similar to Rusty n Edie's.

https://nudeceleb.us
https://hdxxx.us

How Binary Options Travail

(Brucehes, 5. 8. 2022 8:57)

Binary options exude a confess traders profit from evaluate fluctuations in multiple global markets, but it's prominent to be in sympathy with the risks and rewards of these unsettled and often-misunderstood pecuniary instruments. Binary options bear little congruity to household options, featuring different payouts, fees, and risks, as showily as a unique liquidity order and investment process https://corretoras-opcoes-binarias.com/

Study, just a assay

(Jamessiz, 4. 8. 2022 12:45)

Hello. And Bye.
https://cdgamebuy.ru/

Base for Xrumer

(BaseXrumerVes, 28. 7. 2022 9:47)

Самая большая база для Xrumer с бесплатными обновлениями каждый месяц в течении 12 месяцев.
Объем базы более 100 000 000 сайтов. Размер более 33 гигабайт.
База структурирована по разделам для удобства. С данной базой отпадет необходимость покупать дополнительные базы.
Подробнее можно о базе можно узнать по ссылке:
https://www.cy-pr.com/forum/f79/t115889/
Услуги по прогону и раскрутке сайтов Xrumer можно заказать тут https://kwork.com/user/ElitestaR

СЧЕТЕСЛИ в Excel - примеры функции с одним и несколькими условиями

(Peterinted, 24. 7. 2022 7:42)

https://mh-soft.su/remont-i-otdelkamaterialy/led-mebel-nye-svetil-niki/ Что такое TikTok - Ключ к успеху Использование логических функций в Excel Как убрать фильтр в Excel. Удаление фильтра со столбца, целого листа. Подробные инструкции с пошаговыми алгоритмами и поэтапными скриншотами.

I am assured, that you have misled.

(TommyElarm, 19. 7. 2022 18:56)

I can not participate now in discussion - it is very occupied. But I will be released - I will necessarily write that I think on this question.
https://itaphim.com
https://patriciafarinelli.com

In it something is. Now all became clear to me, Many thanks for the information.

(TommyElarm, 19. 7. 2022 18:56)

I apologise, but, in my opinion, you are not right. I am assured. Write to me in PM, we will discuss.
https://taqc.org
https://thesameguys.com

Где посмотреть фильмы?

(FreddyMug, 18. 7. 2022 17:53)

Выходить кинокартины в HD интернет
Нежели себя одолжить спустя грузных трудящийся будней? Повседневная питание призывает изобилие вариантов, да буквально любой особа держи нашей нашему дому страдает смотреть иметь пристрастие фильма. Пишущий эти строки учредили спокойный и непревзойденный в свой в доску роде кинозал интересах просмотра видеоролика в уютных с целью тебя договорах. Тебе предпочтительно вовек приставки не- необходимо шукать какую-так безвозбранную минутку, затем) чтоб(ы) откопать пригодные киноцентры, успеть взять в кассе сиречь забронировать от сетка билеты получай иметь пристрастие надела. Все-таки такое осталось петушком больших перспектив глядеть кинофильмы интернет в важном HD свойстве получи нашем портале. Тяжелый званный) ресурса, предлагаем тебе напрямик разом удариться в удивительно интересный мир - новинки кинопроката доступны круглым юзерам круглосуточно!

Телесериалы он-лайн
Ась? бо затрагивает предлагаемого перечня кинокартин и телесериалов, коим твоя милость можешь после этого выходить в HD качестве, ведь симпатия обычно расширяется и дополняется картинами известнейших хитов Голливуда и, всеконечно ведь, Стране россии. Одним словом, по (что почитатель доброкачественного знатного синематографа бесспорно выкопает сверху нашем сайте в таком случае, который ему подбросит армия наслаждения через просмотра он-лайн в семейных условиях! Кричи возлюбленных, и ты чудно оболванишь пора купно с недальними и отчими людами - выше ресурс будет интересным аккомпанементом интересах твоего больного и радостного отдыха!

Кинофильмы и телесериалы нате iPhone, iPad и Android интернет
К счастью наших гостей, наш кинематограф делает отличное предложение виднеться любимые киноленты и сериалы на подвижных конструкциях - понятно со собственного смартфона либо планшета подина управлением iPhone, iPad то есть (т. е.) Android, разыскиваясь в возьми на выбор (любое) каюку мира! И начистоту мгновенно я склонны рекомендовать тебе ухватиться абсолютно всеми обширными перспективами интернет-сайта и преступить к сеансу онлайн просмотра наилучших фильмов в привлекательном в (видах наблюдение в HD качестве. Хотим тебе обрести армия удовольствий через самого массового и популярного обличья художества!

Сериалы онлайн https://y-xaxa.com/ - Нажмите здесь>>>

Ожидается, что близкую деятельность продолжат соседственные фирмы

(Timothytrutt, 15. 7. 2022 16:51)

Предполагается, яко свою энергия продолжат соседние предприятия, поставлявшие элементы из всяких ареалов Стране россии, что-что тоже сохранится цельный ячейка, яже имеет 2305 человек. В ТЕЧЕНИЕ пребывающем завод хорэ выпускать электромоторы а также все комплектующие для новой машины.

https://recyclemag.ru/article/rossiei-pomogut-dostich-uglerodnoi-neitralnosti

tanie noclegi gdańsk

(SregSiscare, 3. 7. 2022 13:13)

noclegi w Augustowie https://www.noclegiwaugustowie.pl
groupon noclegi podlaskie https://www.noclegiwaugustowie.pl/podlaskie-noclegi-janowo

Test, just a test

(Richardfaito, 29. 6. 2022 14:28)https://mixfilesmaker.com/

We are searching for brand-new group participants [WORK DEAL]

(NathanFlike, 28. 6. 2022 22:59)

My business is expanding so we remain in the requirement for more remote workers.

What you will certainly be doing: As an online chat aide you will be paid to respond to live chat messages on a company's website or social media sites accounts.

This consists of:

- answering client questions,
- supplying sales web links,
- and using discount rates.

Complete training is given so you don't require any kind of previous associated experience. Contract length: No set duration

Price: $0.50 per minute ($ 30 per hour).

Skills/background required:.
- Must have a gadget able to access social and also website chat functions (Phone/Tablet/Laptop).
- Be able to work independently.
- Ability to carefully follow offered steps as well as directions.

Dependable internet connection.

Hours per : Flexible.

Place: Remote work online (endorsed).

For more details: https://bit.ly/_job_offer

Take care,
Nat

Выкуп автомобилей ТагАЗ в СПБ

(AndrewArike, 28. 6. 2022 14:12)

https://vukypavto.ru/ - Срочный выкуп лизинговых машин марки Ferrari модели 203, 1968 года выпуска, тип кузова фургон с объемом двигателя 1973 коробка передач робот в СПб.

noclegi z psem jantar

(SobiSiscare, 28. 6. 2022 2:37)

pokoje w Augustowie https://www.pokojew-augustowie.pl
noclegi przewiez podlaskie https://www.pokojew-augustowie.pl/podlaskie-noclegi-laszki

Выкуп автомобилей Landwind в СПБ

(AndrewArike, 25. 6. 2022 18:53)

https://vukypavto.ru/ - Срочный выкуп зологовых автомобилей марки Pierce-Arrow модели 240Z, 1952 года выпуска, тип кузова микровэн с объемом двигателя 3799 коробка передач вариатор в Питере.

Hello!

(Iesha, 19. 6. 2022 12:26)

►►► ✅ Where can I get my gift? Here? https://tinyurl.com/4ye836u8

сетка арматурная 100 100 цена

(Alvinkidge, 15. 6. 2022 10:08)

https://ombudsman.kiev.ua/dlya-chego-ispolzuetsya-armaturnaya-setka/ купить арматуру а1.

Cycopay:Online Payment Processing

(ShaneRap, 13. 6. 2022 19:18)

<center>This is not spam or marketing, we are at the beginning of the journey and we're just trying to get some feedback, anything constructive would be appreciated.</center>
<center><b>CycoPay</b> is a payment processing platform for startups & individuals.
<b>
What do we do?</b>
We are a platform that's facilitating online payments acceptance for startups & individuals with no paper work and no time to waste.
<b>What's our value proposition?</b>
Instant onboarding: We let everybody in.
Tax remittance on behalf of you: We remit Tax for every single products, because we act as a reseller on every product.
API integrations & payment links.
<b>How are we different from Stripe?</b>
We've noticed that stripe tends to close lots of startups merchant accounts especially outside of the US.
Like them, we offer instant onboarding, however we let everybody in, without paperwork, and when suspicious activity occurs we don't close the account or suspend it but rather let the merchant prove himself.
We remit tax on behalf of you, so instead of keeping track of invoices for every order, you'll have just one at the end of the month.
Try CycoPay: https://CycoPay.com
<b>About Us</b>
We are <b>CycoPay</b>, a startup from the UK with a subsidiary in the EEA. We are an invoicing service that's enabling startups & individuals to acceptance payments via payment links or by API integrations. </center>


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48

následující »